perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në danisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): gips
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në danisht, gips në shqip
suva në danisht

Fjalë të ngjashme

brit ndez thy passworda sasy mankan