perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tërbim në danisht

Fjalë: tërbim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (9): vrede, sjal, skal, slips, tørklæde, dummet, raseri, hundegalskab, rabies
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez tërbim, tërbim në danisht, vrede në shqip
tërbim në danisht

Fjalë të ngjashme

me ta pyl