perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në danisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): nå, nu, straks
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në danisht, nå në shqip
tash në danisht