perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

televizion në danisht

Fjalë: televizion (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): fjernsyn
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez televizion, televizyon ünitesi, televizyon programları, televizyon kanalları, televizyon izle, televizyon gazetesi, televizion në danisht, fjernsyn në shqip
televizion në danisht