perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thellësi në danisht

Fjalë: thellësi (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): afgrund, dybde, dyp, lyd, ton, tone
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez thellësi, thellësi në danisht, afgrund në shqip
thellësi në danisht

Fjalë të ngjashme

element kimik arij mousa