perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në danisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): anden, andet, andre, forskellig
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez tjetër, tjetër në danisht, anden në shqip
tjetër në danisht

Fjalë të ngjashme

roboti i lodhur varg veum them movie