perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në danisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (21): egn, fange, jord, land, lande, region, jordsmon, lægder, stat, fastland, kontinent, verdensdel, felt, mark, område, plan, jorden, fornuft, grund, gulv, verden
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në danisht, egn në shqip
tokë në danisht