perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në danisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): grosserer, købmand, merkantil, kolonialhandler
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në danisht, grosserer në shqip
tregtar në danisht

Fjalë të ngjashme

humbje e peshes mushtaq attari