perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në danisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (10): klinge, lyde, ringe, tone, kalde, kime, opkald, råbe, single, telefonere
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez tringëllin, tringëllin në danisht, klinge në shqip
tringëllin në danisht