perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tru në danisht

Fjalë: tru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): hjerne, ånd, årsag, bevæggrund, fornuft, forstand, grund, vidde
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez tru, trutv, trugreen, true detective, true blood, tru vici me veze, tru në danisht, hjerne në shqip
tru në danisht