perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në danisht

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): skændsel, skam, unåde, vanære
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në danisht, skændsel në shqip
turp në danisht

Fjalë të ngjashme

luftojm per fitore liker od jaja