perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në danisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): hylster, skede, vagina
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në danisht, hylster në shqip
vagina në danisht

Fjalë të ngjashme

shall me shtiza