perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varfëri në danisht

Fjalë: varfëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): armod, elendighed, fattigdom, nød
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez varfëri, varfëri në danisht, armod në shqip
varfëri në danisht

Fjalë të ngjashme

arredim shtepie mulli brothers tog ii