perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në danisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (27): drag, følge, kurs, kursus, bånd, kæde, lænke, kø, fil, kategori, ministær, rad, række, rang, regering, regime, rykke, serie, styre, mængde, vers, yrke, digt, digtekunst, poem, poesi, kede
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në danisht, drag në shqip
varg në danisht