perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në danisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): apparat, instrument, middel, redskab, værktøj
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez vegël, vegël në danisht, apparat në shqip
vegël në danisht

Fjalë të ngjashme

gajah mada