perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në danisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (9): lægge, sætte, stille, sjette, remise, stå, anbringe, plissere, installere
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në danisht, lægge në shqip
vendos në danisht