perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në danisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (17): bare, blot, ensom, kun, alene, en, end, eneste, et, isoleret, solo, ugift, unik, samme, selv, eneboer, eksklusiv
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në danisht, bare në shqip
vetëm në danisht