perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në danisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): besøge, besk, besøg, visit, bese, sightseeing
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez vizitë, vizitë në danisht, besøge në shqip
vizitë në danisht