perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në danisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (10): dreng, liften, lille, tjener, delikat, fin, lækker, sart, smuk, ringe
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në danisht, dreng në shqip
vogël në danisht

Fjalë të ngjashme

traktor tom