perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zezak në danisht

Fjalë: zezak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): sort, svart, neger
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez zezak, zezak tu knu shqip, zezak translate, zezak ne shqiperi, zezak ne kosove, zezak ne enderr, zezak në danisht, sort në shqip
zezak në danisht