perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dash

Fjalor: anglisht dash
Përkthime: aries, bellwether, idiot, mouton, ram, yuk
dash në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: beran
dash në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bock, hammel, schafsbock, widder, mauerbrecher, sturm, sturmbock, ramm
dash në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: får, vædder, vær
dash në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: aries, carnero, ariete, espolón
dash në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bélier, mouton
dash në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ariete, montone
dash në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bukk, får, ramm, saubukk, vær
dash në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: баран, овен, овны, таран, баран-производитель
dash në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bagge, får, gumse, ramm, bock
dash në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: баран, маркач, таран
dash në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: jäär, oinas
dash në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: juntta, pässi
dash në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κριάρι
dash në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ovan
dash në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kos
dash në hungarisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: berbec
dash në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: баран, баране, барани, баранина, вівці, вівця, забивати, таран
dash në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: baran, taran, tryk
dash në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dash xhamuca, dash gjoka, dash diet, dash peza, dash berlin, dash detergent, dash games, dash gezari, dash boutique, dash cam