perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: daulle

Fjalor: anglisht daulle
Përkthime: drum, eardrum, ear-drum, tabor
daulle në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: buben, bubeník, bubínek, válec
daulle në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: trommel
daulle në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tromme
daulle në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: caja, tambor, tamboril, tamborín, tímpano
daulle në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: barillet, tambour, tambourin, tympan
daulle në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: tamburo, timpano
daulle në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tromme, trommehinne
daulle në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: барабан, барабанчик
daulle në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: барабан
daulle në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: rumpu
daulle në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τύμπανο
daulle në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: bubanj
daulle në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kisdob
daulle në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tambor, tímpano
daulle në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: барабан
daulle në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: bębenek
daulle në polonisht »

Fjalë të ngjashme

daulle games, daulle jama, daulle instrument muzikor, daulle wikipedia, daulle instrument, daulle e veshit, daulle graveur, daulle piscine, daulle piscine arras, virtual daulle