perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dem

Fjalor: anglisht dem
Përkthime: bull, bullock, howler, taurus
dem në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: býk
dem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bulle, schnitzer, stier
dem në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: han, okse, tyr
dem në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tauro, toro
dem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: taureau
dem në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: toro
dem në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: okse, stut, tyr
dem në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бык, тельцы
dem në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bock, stut, tjur, tyr
dem në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бугай, бык
dem në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pull, sõnn
dem në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: härkä
dem në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ταύρος
dem në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bika
dem në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: jautis, patinas
dem në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: toro, touro
dem në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: býk
dem në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: акуратний, бик, бугай, воловий, гарний, охайний, пірс, пристань, спритний, чепурний, чистий, чіткий
dem në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: byk
dem në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dem dollapi, dem white boyz, dem bones, dem white boyz vine, dem babies, dem franchize boyz, dem bones song, dem white boyz names, dem feels, dem atlas