perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dentist

Fjalor: anglisht dentist
Përkthime: dentist
dentist në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dentista
dentist në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: zahnarzt
dentist në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tandlæge
dentist në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: dentista, estomatólogo
dentist në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: dentiste, stomatologiste
dentist në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dentista
dentist në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tannlege
dentist në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tandläkare
dentist në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hammaslääkäri
dentist në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: οδοντίατρος
dentist në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fogász, fogorvos
dentist në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: dantistas
dentist në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: dentista
dentist në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: zobozdravnik
dentist në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zubár
dentist në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: дантист
dentist në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dentysta
dentist në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dentist games, dentist quotes, dentist per femije, dentist day, dentist ne tirane, dentist salary, dentist near me, dentist reviews, dentist jokes, dentist nhs