perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: det

Fjalor: anglisht det
Përkthime: briny, sea
det në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: moře, mořský
det në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: meer, see
det në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hav, middelhavet
det në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: charco, mar
det në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: marin, mer
det në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mare, navale
det në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hav, middelhavet, sjø
det në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: море
det në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hav, sjö
det në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: море
det në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мора
det në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: meri
det në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: meri
det në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θάλασσα
det në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: more
det në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tenger
det në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: jūra
det në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: mar
det në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: mare
det në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: morje
det në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: more
det në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: море
det në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: morze
det në polonisht »

Fjalë të ngjashme

det ne enderr, det portal, det student portal, det portal wa, det news, det 2014, det nsw, det norske veritas, det kongelige teater, det jobs