perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dhe

Fjalor: anglisht dhe
Përkthime: and, et
dhe në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: i
dhe në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: brauchen, plus, sowie, und
dhe në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: dem, og, samt
dhe në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: e, y
dhe në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: et, moyen, raille, aussi
dhe në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: e
dhe në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dem, og, samt
dhe në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: и, тоже
dhe në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: och, samt
dhe në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: и
dhe në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: i, ды, і
dhe në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ja
dhe në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ja, sekä
dhe në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: και
dhe në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: i, pa
dhe në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: és, meg, illetve, valamint
dhe në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ir
dhe në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: e, i, mais, y
dhe në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: in
dhe në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: a
dhe në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: і, й, та
dhe në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: i, oraz
dhe në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dhe vjen nje dite, dhe pranvera erdhi migjeni, dhe zemra ndal, dhe malet oshtine, dhe malet oshetijne, dhe vojs albania, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe odisha, dhe assam, dhe tracking