perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dhi

Fjalor: anglisht dhi
Përkthime: filly, goat, nanny-goat
dhi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: koza
dhi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: zickzack, ziege
dhi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ged, gutter
dhi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cabra
dhi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bique, chèvre, rebique
dhi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: capra
dhi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: geit, getter
dhi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: коза
dhi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: getter
dhi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: коза
dhi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: драть, каза
dhi në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: vuohi
dhi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γίδα, κατσίκα
dhi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: koza
dhi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kecske
dhi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ožka
dhi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cabra
dhi në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: capră
dhi në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: koza
dhi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: коза, козел
dhi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: koza
dhi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dhi alpine, dhi ne shitje, dhi te egra, dhi alpine ne shitje, dhi franceze, dhi spanjolle, dhi alpine ne shqiperi, dhi alpine ne kosov, dhi race franceze, dhi mortgage