perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dikush

Fjalor: anglisht dikush
Përkthime: anybody, anyone, go-getter, somebody, someone
dikush në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kdosi, někdo, nikdo
dikush në çeki »
Fjalor: danez
Përkthime: en, nogen
dikush në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: alguien, alguno
dikush në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aucun, quidam, richelieu
dikush në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: alcuno, qualcheduno, qualcuno
dikush në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: en, noen
dikush në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кто-нибудь, кто-то, некто
dikush në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: en, någon
dikush në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: хтосьці
dikush në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: eräs, joku
dikush në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: netko
dikush në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: valaki
dikush në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: alguém, alguita, algum
dikush në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: niekto
dikush në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: хтось
dikush në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ktoś
dikush në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dikush te vezhgon, dikush po te vezhgon, dikush te do, dikush te vezhgon final, dikush me buzeqeshte, dikush te vezhgon video, dikush tjeter, dikush te do xhensila lyrics, dikush i famshem, dikush dikush