perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: divan

Fjalor: anglisht divan
Përkthime: couch, decompose, settee, sofa
divan në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: gauč, kanape, pohovka
divan në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: couch, diwan, kanapee, liege, sofa
divan në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: divan, kanapé, sofa
divan në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: canapé, sofá
divan në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: canapé, divan, sofa
divan në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: divano, sofà
divan në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: divan, kanapé, sofa
divan në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: диван, софа
divan në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kanapé
divan në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: диван
divan në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дыван, канапа
divan në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: diivan, sohva
divan në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: sohva
divan në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καναπές, ντιβάνι
divan në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kanapé, pamlag
divan në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sofa
divan në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: canapé, sofá
divan në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: canapea
divan në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: pohovka
divan në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: диван, канапа, канапу, софа
divan në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kanapa, owieczka
divan në polonisht »

Fjalë të ngjashme

divan beds, divan orange, divan base, divan bed base, divan du monde, divan pastanesi, divan hotel istanbul, divan hotel erbil, divan base only, divan hafez