perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dje

Fjalor: anglisht dje
Përkthime: yesterday, yesterdays
dje në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: včera, včerejšek
dje në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gestern
dje në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: går
dje në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ayer
dje në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: hier
dje në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ieri
dje në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: går
dje në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вчера
dje në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: вчера
dje në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: учора
dje në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: eile
dje në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: eilen
dje në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χθες
dje në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: jučer
dje në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tegnap
dje në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ontem
dje në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: včeraj
dje në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: včera
dje në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вчора, учора
dje në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wczoraj
dje në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dje ne parlamentin shqiptar, dje si sokole, dje sp, djm music, dje holdings, dje kapital ag, dje construction, djm 800, djm suspension, djm 900