perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: djep

Fjalor: anglisht djep
Përkthime: birthplace, cradle, home, bassinet
djep në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kolébka, rodiště
djep në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: anfang, wiege, krippe
djep në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: vugge
djep në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cuna, madre
djep në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: berceau, barcelonnette, bercelonnette, berceuse
djep në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: culla
djep në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: vugge
djep në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: колыбель, люлька
djep në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: калыска
djep në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: häll
djep në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kätkyt, kehto
djep në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: λίκνο
djep në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bölcső
djep në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: lopšys
djep në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: berço, madre, berro
djep në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: leagăn
djep në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: колиска
djep në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kolebka, kołyska
djep në polonisht »

Fjalë të ngjashme

djep cluj, djep iasi, djep mures, djep bacau, djep arges, djep mod, đep ili džep, djep suceava, djep buzau, djep per femije