perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dollar

Fjalor: anglisht dollar
Përkthime: buck, dollar
dollar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dolar
dollar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: dollar
dollar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: dollar
dollar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: dólar
dollar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: dollar
dollar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dollaro
dollar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dollar
dollar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бакс, доллар
dollar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dollar
dollar në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: долар
dollar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: dollar
dollar në estonisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: dolar
dollar në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: dollárjel
dollar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: doleris
dollar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: dólar
dollar në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: долар, ящірка
dollar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dolar
dollar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dollar to lek, dollar to euro, dollar ne lek, dollar collapse, dollar shop, dollar tree, dollar australian, dollar to lek exchange rate, dollar to pound, dollar to turkish lira