perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dolli

Fjalor: anglisht dolli
Përkthime: toast
dolli në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: přípitek, topinka
dolli në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: toast
dolli në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: brødrister, toast
dolli në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tostada
dolli në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: biscotte, croûte, rôtie, toast
dolli në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: brindisi, crostino, toast, tosto
dolli në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: brødrister, toast
dolli në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гренок, тост
dolli në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: brödrister, toast
dolli në suedisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zdravica
dolli në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: pirítós
dolli në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tostada
dolli në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: grzanka, tost
dolli në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: тост
dolli në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: будити, грінка, дратувати, прокиньтеся, розбудити, роздратувати, розпалити, розпалювати, тост
dolli në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

doli doli, doli games, doli doli cleaning games, doli goca ne penxhere, dolli irigoyen, dalai lama, dolly parton, doli armaano ki, dolly clothing, dolli big cartel