perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: domate

Fjalor: anglisht domate
Përkthime: tomato
domate në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: rajče
domate në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: tomahawks, tomate
domate në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tomat
domate në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tomate
domate në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: tomate
domate në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pomodoro
domate në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tomat
domate në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: помидор, томат
domate në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tomat
domate në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: памідор, тамат
domate në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tomat
domate në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: tomaatti
domate në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ντομάτα
domate në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: paradajz, rajčica
domate në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pomidoras
domate në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tomate
domate në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: paradižnik
domate në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: paradajka
domate në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: помідор, помідорів, томат, томатний
domate në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pomidor
domate në polonisht »

Fjalë të ngjashme

domate te mbushura, domate turshi, domate te zeza, donate via sagepay, domate te thara, domate sere, donate blood, donate hair, donate plasma, donate life