perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dragua

Fjalor: anglisht dragua
Përkthime: dragon
dragua në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: drak, ještěr
dragua në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: drache, drachen
dragua në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: drage
dragua në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: dragón
dragua në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chantepleure, dragon, ogre
dragua në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: drago
dragua në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: drage, drake
dragua në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дракон, змей
dragua në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dragé, drake
dragua në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: дракон
dragua në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дракон
dragua në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: lohe
dragua në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lohikäärme
dragua në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: δράκος
dragua në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zmaj
dragua në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: slibinas
dragua në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: drak
dragua në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: дракон
dragua në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: smok
dragua në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dragua kinez, dragua meat, dragua ffxi, dragua games, dragua scale, dragua duo, dragua dragon, dragua kalemi, dragua héra, dragua shqip