perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dramë

Fjalor: anglisht dramë
Përkthime: drama, legit
dramë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: činohra, drama
dramë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: drama
dramë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: drama
dramë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: drama
dramë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: drame
dramë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dramma
dramë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: drama
dramë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: драма
dramë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: drama
dramë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: драма
dramë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: драма
dramë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: draama
dramë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: δράμα
dramë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: drama
dramë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: dráma, színdarab
dramë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: drama
dramë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: drama
dramë në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: драма
dramë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dramat
dramë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dramë shqip, dramë shqiptare, dramë per femijë