perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: drenushë

Fjalor: anglisht drenushë
Përkthime: deer, doe, hind, roe
drenushë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: laň
drenushë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hirschkuh
drenushë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: då, dådyr, hind
drenushë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cierva
drenushë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: biche, daine
drenushë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cerva
drenushë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: då, dådyr, hind
drenushë në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: då, hind
drenushë në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: naarashirvi
drenushë në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ünő
drenushë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: corça
drenushë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: căprioară
drenushë në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: laň
drenushë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: лань
drenushë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: łania
drenushë në polonisht »