perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: duhan

Fjalor: anglisht duhan
Përkthime: tobacco, tobacco-plant
duhan në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: tabák, tabákový, trafika
duhan në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: rauchtabak, tabak
duhan në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tobak
duhan në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tabaco
duhan në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: caporal, tabac, tabagique
duhan në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: tabacco
duhan në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tobakk
duhan në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: табак, табачный
duhan në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tobak
duhan në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: тютюн
duhan në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: табака, тытунь, тытунёвы
duhan në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tubakas
duhan në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: tupakka
duhan në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καπνός
duhan në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: duhan
duhan në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: dohány
duhan në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: tabakas
duhan në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tabaco
duhan në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: tabak
duhan në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: коса, тютюн, тютюновий
duhan në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: tytoń, tytoniowy
duhan në polonisht »

Fjalë të ngjashme

duhanpirja, duhan suresi, duhan za motanje, duhan jacket, duhan za motanje cijena, duhan suresi meali, duhan jacket philippines, duhan za nargilu, duhan suresinin faziletleri, duhan za lulu