perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dush

Fjalor: anglisht dush
Përkthime: douche, shower, shower-bath, showering, flourish, ink, mascara
dush në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: osprchování, sprcha, sprchování, barva, inkoust
dush në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: brause, dusche, duschraum, tinte, tusche
dush në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: brusebad, styrt, blæk
dush në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ducha, tinta
dush në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: affusion, douche, encre, kohol
dush në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: doccia, inchiostro
dush në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dusj, styrt, blekk, tusj
dush në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: душ, чернила
dush në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dusch, styrt
dush në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: душ
dush në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: душ
dush në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ryöppy, suihku, muste
dush në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ντους, μελάνι
dush në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: tuš
dush në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: zuhanyozó, tus, zuhany, tinta
dush në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: dušas, rašalas
dush në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: chuveiro, tinta
dush në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: duş
dush në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: tuš, črnilo
dush në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: душ, душе, злива
dush në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: natrysk, prysznic, tusz
dush në polonisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: sprcha, atrament
dush në sllovakisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tint
dush në estonisht »

Fjalë të ngjashme

douchebag workout 3, douchebag, douchebag workout 2, douchebag games, douchebag life, douchebag beach club, douchebag life 2, douchebag workout 2 cheats, douche, dish network