perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: dyshek

Fjalor: anglisht dyshek
Përkthime: mattress
dyshek në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: matrace, žíněnka
dyshek në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: matratze
dyshek në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: madras
dyshek në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: colchón
dyshek në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: matelas, sommier
dyshek në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: materasso
dyshek në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: madrass
dyshek në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: матрас, матрац, тюфяк
dyshek në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: madrass
dyshek në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: матрак
dyshek në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: матрац, сяннік
dyshek në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: madrats
dyshek në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: στρώμα
dyshek në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: dušek, madrac
dyshek në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: matrac
dyshek në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: colchão
dyshek në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: matrace
dyshek në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: матрац, сінник
dyshek në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: materac
dyshek në polonisht »

Fjalë të ngjashme

dyshek dormeo, dyshek me uje, dyshek me ajer, dyshek per femije, dyshek ne shitje, dyshek ortopedik, dyshek magniflex, dyshek per fjetje, dyshek per bebe, dyshek ne kosove