perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: egërsi

Fjalor: anglisht egërsi
Përkthime: ferocity, fiercer, savagely, savagery, wildness
egërsi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: divokost, krutost
egërsi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: wildheit
egërsi në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bravío, ferocidad, fiereza
egërsi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: barbarie, férocité, sauvagerie, truculence
egërsi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ferocia
egërsi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: villhet
egërsi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дикость
egërsi në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дзікасць
egërsi në bjellorusisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: fereza
egërsi në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zúrivosť
egërsi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: дикість, жорстокість
egërsi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dzikość
egërsi në polonisht »