perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: elb

Fjalor: anglisht elb
Përkthime: barley, sty
elb në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ječmen
elb në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gerste, gerstenkorn
elb në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: byg, korn
elb në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cebada, orzuelo
elb në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chalaze, compère-loriot, orge, orgelet, paumelle, petits
elb në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: orzo
elb në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bygg, korn
elb në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ячмень
elb në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bygg, korn
elb në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: ечемик
elb në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: oder
elb në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κριθάρι
elb në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: árpa
elb në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: miežis
elb në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cegada, cevada
elb në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: jačmeň
elb në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: хлів, ячмінний, ячмінь
elb në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: jęczmień
elb në polonisht »

Fjalë të ngjashme

elb pony, elb group, elb pricing, elb equipment, elb engineering, elb health check, elb ssl, elb aws, elb timeout, elb fireplaces