perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: elefant

Fjalor: anglisht elefant
Përkthime: elephant
elefant në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: slon
elefant në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: elefant
elefant në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: elefant
elefant në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: elefante
elefant në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: éléphant, mastodonte
elefant në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: elefante
elefant në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: elefant
elefant në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: слон
elefant në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: elefant
elefant në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: слон
elefant në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: слон
elefant në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: elevant
elefant në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: elefantti, norsu
elefant në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ελέφαντας
elefant në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: slon
elefant në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: elefánt
elefant në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: dramblys
elefant në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: elefante
elefant në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: slon
elefant në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: slon
elefant në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: гігант
elefant në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: słoń
elefant në polonisht »

Fjalë të ngjashme

elephant man, elephant wiki, elephant cartoon, elephant toothpaste, elephant games, elephant tattoo meaning, elefant traks, elefant tank, elefant ro, elefant records