perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: enigmatik

Fjalor: anglisht enigmatik
Përkthime: enigmatic, enigmatical, cryptic, mysterious, puzzling
enigmatik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hádankovitý, záhadný, nevysvětlitelný, tajemný, tajuplný
enigmatik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: rätselhaft, geheimnisvoll, hintergründig, mysteriös
enigmatik në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: enigmático, misterioso
enigmatik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: énigmatique, inexplicable, mystérieux
enigmatik në frëngjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: загадочный, энигматичный, загадочен, таинственный
enigmatik në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: загадкавы
enigmatik në bjellorusisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: enigmático, misterioso
enigmatik në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: tajomný, záhadný
enigmatik në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: загадковий, таємний, незбагненний, пророчий
enigmatik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: enigmatyczny, zagadkowy
enigmatik në polonisht »
Fjalor: danez
Përkthime: mystisk
enigmatik në danisht »
Fjalor: italian
Përkthime: arcano, misterioso
enigmatik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gåtefull, hemmelighetsfull
enigmatik në norvegjisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: mõistatuslik
enigmatik në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: arvoituksellinen, hämäräperäinen
enigmatik në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μυστηριώδης
enigmatik në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: tajanstven
enigmatik në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: paslaptingas
enigmatik në lituanisht »

Fjalë të ngjashme

enigmatik records, enigmatik bandcamp, enigmatik soundcloud, enigmatik ne demek, enigmatik adalah, enig'matik records sample pack, enigmatik solution, enigmatik rap, enigmatik çağ, enigmatik android solution