perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: epik

Fjalor: anglisht epik
Përkthime: epic
epik në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: episch
epik në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: episk
epik në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: épico
epik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: épique, geste
epik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: epico
epik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: episk
epik në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: эпический
epik në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: episk
epik në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: epikus, eposz
epik në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: épico
epik në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: епічний
epik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: epicki, epiczny
epik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

epik high, epik korea, epik the dawn, epik burger, epik theme, epik gamer, epik subwoofers, epik networks, epik high profile, epik empire