perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në estonisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (5): kvartal, veerand, neljandik, neljas, piirkond
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në estonisht, kvartal në shqip
çerek në estonisht