perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në estonisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): hind
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez çmoj, çmoj në estonisht, hind në shqip
çmoj në estonisht

Fjalë të ngjashme

dorë për dore