perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në estonisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): hape, kibe
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në estonisht, hape në shqip
acid në estonisht