perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në estonisht

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): happesus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në estonisht, happesus në shqip
aciditet në estonisht