perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në estonisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): nõukogu, suund
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez administratë, administratë në estonisht, nõukogu në shqip
administratë në estonisht

Fjalë të ngjashme

shockwave kap verde million stylez